Tilbītes

Pabeigta māja ar zemi
€ 360 000
Zeme
5900 m2
Māja
225 m2
Guļamistabas
4
Kopēt linku
anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

Māja būvēta no rūpnieciski ražotas koka brusas (1.st) un koka karkasa (2.st).

Mājas iekštelpu platība 225 m2, atsevišķi izbūvēts pagrabs 13 m2, iekopts dārzs – ar ogu krūmiem, ābelēm. Mājas 1. stāvā virtuve (virtuve un tehnika – viss jauns), kura ir apvienota ar plašu dzīvojamo zonu ar kamīnu-plīti (ar iespēju gatavot ēdienu), WC, elektriskā pirtiņa, no kuras – pa taisno uz dīķi!

Pirmajā stāvā izvietota arī apkures katla telpa, kur pietiek vietas arī laba saimnieka darba rīkiem un dažādam saimnieciskām lietām. Mājas 2.stavā ir 3 guļamistabas, kabinets, 2 vannas istabas, divi balkoni katrs uz savu pusi.

Apkure un siltā ūdens sagatavošana – zemes siltumsūknis, kura kontūra ieguldīta dīķī – tas ir ērts un ekonomiskas apkures veids. Mājai ir koka lubiņu jumts. Zivīm bagāts dīķis pagalmā, no balkoniem skats uz dīķi un mežu. Pirmajā stāvā izbūvēts studio tipa dzīvoklītis – istaba, virtuves zona un vannas istaba, šeit ērti izmitināt viesus, pieaugošos bērnus vai… sievasmāti.

Visas ciema centrālās komunikācijas (ūdensvads, kanalizācija, elektrība, optiskais internets), bruģēts pagalms un labiekārtota visa teritorija, asfaltēts piebraucamais ceļš.

Māja ekspluatēta 10 gadus kā brīvdienu māja, šogad veikts kosmētiskais remonts: izbūvētas jaunas plašas terases, nomainītas iekšējās durvis, jauna dušas kabīne, pilnībā nomainīta virtuves iebūvētā iekārta un uzstādīta jauna virtuves sadzīves tehnika.

Īpašums pārdošanā
Zeme pārdošanā
Hotelis / Īres māja
Stāvvieta
Video novērošana
Vārtu barjera ar drošības kodu
Gājēju taka
Asfalts
Zemes ceļš
Tilbītes
Pabeigta māja ar zemi
€ 360 000
Zeme
5900 m2
Māja
225 m2