Sīkdatņu izmantošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas politika sagatavota ar mērķi vietnes apmeklētajiem sniegt papildus informāciju par SIA “Dāvanu Serviss”, reģistrācijas Nr.40003988724, Miera iela 15-4, Rīga, LV-1001 (turpmāk, Dāvanu Serviss) un tās pilnvaroto pakalpojumu sniedzēju izmantotajām sīkdatnēm (cookies) vietnē www.davanuserviss.lv (un citās vietnēs, kuras uztur Dāvanu Serviss, piemēram, dineinthedark.lv, superauto.lv), turpmāk – Vietne.

1. Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?
Sīkdatnes ir neliela izmēra faili, ko uz interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtu (piemēram, datoru, mobilo tālruni) nosūta apmeklētās interneta vietnes. Sīkdatnes tiek saglabātas interneta pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer, Firefox) datņu direktorijā interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtas cietajā diskā. Nākamajā reizē, kad interneta vietnes apmeklētājs apmeklē to pašu interneta vietni, interneta pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ interneta vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni. Sīkdatnes nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram.mēs izmanotjam sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • -Vietnes ērtai un drošai funkcionēšanai; 
  • lai izvairītos no Vietnes pastāvīgo apmeklētāju atkārtotas reģistrācijas un attiecīgu veidlapu aizpildīšanas; 
  • Vietnes apmeklējuma statistikas veidošanai; 
  • Analizētu apmeklētāju ieradumus, lai Vietnes darbība būtu, ērta, praktiska un atbilstu Apmeklētāju vajadzībām un gaidām, piemēram, lai nodrošinātu, ka Apmeklētāji/-as bez īpašiem apgrūtinājumiem var atrast visu meklēto; 
  • lai izvērtētu uz mūsu Vietni sūtītās informācijas un datu plūsmu. 

Sīkdatnes ļauj Vietnei uzglabāt informāciju par

  • piekļuves datiem (piem., IP adrese ierīcei, no kuras notiek piekļuve, piekļuves laiks); 
  • izmantotās tīmekļa pārlūkprogrammas veidu; - demogrāfiskajiem datiem (vecuma grupa, dzimums); 
  • vietnes apmeklējumu (piem., kādas nodaļas apmeklētas, par kādām precēm izrādīta interese). 

2. Kādas sīkdatnes Dāvanu Serviss izmanto?

2.1. Dāvanu Serviss izmantotās sīkdatnes

Dāvanu serviss izmantotās sīkdatnes var iedalīt arī šādās grupās:

Obligātās sīkdatnes, kas ir nepieciešamas Vietnes darbībai. Bez šādām sīkdatnēm nevarētu notikt sadarbība starp Apmeklētāja ierīci un Vietni (t.i., tīmekļa pārlūkprogramma nevarētu piekļūt mūsu Vietnes saturam), un

Izvēles sīkdatnes, kuru izvietošana Apmeklētāja ierīcē ir iespējama tikai pēc tam, kad ir saņemta Apmeklētāja piekrišana. Apmeklētājs var paust savu piekrišanu, nospiežot “Es piekrītu” pogu sīkdatņu paziņojuma logā. Dāvnu serviss izmanto šādas sīkdatnes:

2.1.1. Vietnes darbībai nepieciešamās sikdatnes

Bez vietnes darbībai nepieciešamajām sīkdatnēm nevar notikt sadarbība starp apmeklētāja ierīci un Vietni. Šīs sīkdatnes palīdz nodrošināt tādas pamatfunkcijas kā iespēju pārvietoties mājas lapā un izmantot tās sniegtās iespējas.

2.1.2. Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties apmeklētāja veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu u.tml.) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.

 

2.1.3. Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes

Uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto šo mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.

2.2. Trešo personu izmantotās sīkdatnes

Dāvanu Serviss izmanto trešo personu, piemēram, uzņēmuma Google, Facebook, LiveChat u.c. sīkdatnes, lai apkalpotu reklāmas un optimizētu mārketinga komunikāciju. Trešo personu reklāmdevēji izmanto galaiekārtā saglabātās sīkdatnes, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un individualizētu interneta vietnes apmeklētājam attēlotās reklāmas saturu. Uzņēmumi, kas rada šīs sīkdatnes, piemēro savu politiku un mēs nevaram ietekmēt ne šādu sīkdatņu radīšanu, ne arī to uzglabāšanu. mēs iesakām pievērst uzmanību šo uzņēmumu privātuma politikām vai sīkdatņu politikām, kas izvietotas šo uzņēmumu tīmekļa vietnēs.

3. Datu apstrādes tiesiskais pamats

Sīkdatņu izmantošanas politikas 2.1.punktā minēto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Dāvanu Serviss leģitīmā (tiesiskā) interese, kas saistīta ar tās komercdarbības nodrošināšanu - nodrošināt mājaslapas funkcionalitāti un analizētu Dāvanu Serviss mājaslapas lietojumu darbību, kā arī izstrādāt un ieviest to uzlabojumus.

Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu.

Sīkdatņu izmantošanas politikas 2.2.punktā minēto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir datu subjekta (Jūsu) piekrišana.

Dati tiek apstrādāti, pamatojas uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a) apakšpunktu.

4. Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no galaiekārtas?

Ja lietotājs nevēlas, ka tiek izmantotas sīkdatnes, ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes un mājaslapas pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

Informācijas izmaiņas

Mēs strādājam pie tā, lai nepātraukti uzlabotu mūsu tīmekļu vietnes apmeklētāju personiskās informācijas drošību un snigtu aktuālāko informāciju par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Attiecīgi Dāvanu Serviss jebkurā brīdī var veikt izmaiņas šajā sīkdatņu politikā, lai apmeklētājiem vienmēr sniegtu aktuālāko informāciju. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar jebkuriem sīkdatņu politikas atjauninājumiem vai tajā veiktajām izmaiņām.

Detalizētāku informāciju par sīkdatņu izmantošanu vai fizisku personu datu apstrādi, Jūs varat saņemt, rakstot uz uz epastu: dati@davanuserviss.lv

Kontakti

Uzdod mums savu jautājumu,
un mēs ar Tevi sazināsimies

Piesakies ciemata apskatei

Uzdod mums savu jautājumu,
un mēs ar Tevi sazināsimies

Piesakies ciemata apskatei

anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

"Noras", Amatciems
Drabešu pagasts,
Cēsu novads, Latvija

57.225185, 25.303144