Naktsmītnes

Amatciema teritorijā atrodas dažāda tipa naktsmītnes. Nakšņojot viesnīcā vai dzīvojot īres mājā Jums būs lieliska iespēja sajust unikālo Amatciema burvību - izbaudīt mieru, klusumu un spēku, ko sniedz daba - ainava, mežs, saule, sniegs, lietus un meža dzīvnieki, ko redzat tepat aiz loga.

  • Viesnīca Jonathan Spa hotel - dizaina viesnīcas numuriņi, ģimenes māja, Spa piedāvājumi, baseins un restorāns.
  • Koka māja - piedāvājumā 3 lieliskas villas, ar iespēju pasūtīt brokastis, spa procedūras vai pusdienas mājās.
  • Vairākas brīvdienu mājas, ko iespējams izīrēt mierīgai ģimenes atpūtai pie dabas uz dažām dienām vai arī ilgtermiņa īrei.

Jonathan Spa Estate

Jonathan Spa Estate ir ekskluzīva dizaina Spa viesnīca – gleznainas ainavas ieskauta, tā apvieno neskartas dabas gaisotni ar eleganti izsmalcinātu interjeru, augstākiem standartiem atbilstošu patiesi sirsnīgu un atturīgi neuzbāzīgu viesmīlību, kā arī ekoloģiski tīrus un augstvērtīgus materiālus un pārtikas produktus.

Viesnīca piedāvā individuālā stilā iekārtotus 8 numuriņus, restorānu, bāru, baseinu ar dažādām pirtīm, plaša klāsta skaistumkopšanas un Spa procedūras.

jonathanspahotel.com

Koka māja

Piedāvājot izcili jaukas brīvdienu īres mājas neatkārtojamā ainavā,  „Koka māja” ir piemērota gan prasīgiem indivīdiem, gan pāriem un ģimenēm, gan draugiem, kuri vēlas komfortabli un diskrēti iepazīt jaunus galamērķus.

Piedāvājumā 3 lieliskas villas: Tūbīši, Villa Venēcija un Villa Svīres.

kokamaja.com

Malvas

Dzīvojamā māja Malvas atrodas skaistā vietā ar fantastisku skatu uz rīta sauli. Pagalma mieru sargā reljefs, priedes, tas ir noslēpts no ziņkārīgo acīm un vējiem.

Mājas pirmajā stāvā izvietota labiekārtota virtuve un dzīvojamā zona ar saimes galdu tuvāk virtuvei, ar kamīnu un televizoru atpūtas zonā. Logi vitrīnas dzīvojamai zonai ar skatu virs kokiem un lielo ezeru. Otrajā stāvā ir divas guļamistabas, katra ar savu vannas istabu. Pamatstāvā – sauna, atpūtas telpa, kurā var izmitināt viesus, jo dīvāns ir izvelkams. Izeja no pamatstāva uz dīķi un omulīgu pagalmu piknikam.

Informācija / Rezervācija

Paceplīši

Īpašums atrodas ciemata sirdī, apkārt esošo māju būvniecības darbi ir pilnībā pabeigti.

Mājas divos stāvos ir izvietotas 4 guļamistabas, dzīvojamā istaba ar kamīnu, pilnībā aprīkota virtuves zona, 2 vannas istabas ar tualeti, 1 dušas telpa ar tualeti, elektriskā sauna. 

Informācija / Rezervācija

Apogi

Īpašums atrodas ciemata vidū, ezera krastā. Apkārt esošo māju būvniecības darbi ir pilnībā pabeigti, nekas netraucē mieru un klusumu.

Mājas divos stāvos ir izvietotas 4 guļamistabas, kabinets, dzīvojamā istaba ar kamīnu, pilnībā aprīkota virtuves zona, 2 vannas istabas ar tualeti, 1 dušas telpa un tualete, elektriskā sauna. Bērnu rotaļu laukumiņš dārzā.

Informācija / Rezervācija

Bisītes

Īpašums atrodas ciemata sirdī, apkārt esošo māju būvniecības darbi ir pilnībā pabeigti.

Mājas divos stāvos izvietotas trīs guļamistabas, kabinets, viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, tualete, trīs vannas istabas un elektriskā sauna. Mājas pirmajā stāvā ir virtuve, kabinets, sauna, garāža. Otrajā mājas stāvā ir trīs guļamistabas, divas vannas istabas.

Informācija / Rezervācija

Kontakti

Uzdod mums savu jautājumu,
un mēs ar Tevi sazināsimies

Piesakies ciemata apskatei

Uzdod mums savu jautājumu,
un mēs ar Tevi sazināsimies

Piesakies ciemata apskatei

anita@amatciems.lv
+371 2 9190561

"Noras", Amatciems
Drabešu pagasts,
Cēsu novads, Latvija

57.225185, 25.303144